Eerste stemronde fotowedstrijd van start……………

Geplaatst op

Beste leden van de Karmann Ghia Club Nederland. Vanaf vandaag, 1 oktober 2018, start de eerste stemronde voor de foto wedstrijd in het kader van ons 25 jarig jubileum. Er zijn prachtige foto’s ingezonden en u als lid van onze vereniging mag 24 foto’s nomineren voor de finale. Hoe brengt u uw stem uit? Heel simpel, door in te loggen op www.karmannghiaclub.nl en voor jubileumfoto’s te kiezen. U klikt dan op de (24) foto’s die ú het mooiste vindt. U kunt uw nominaties zo veel keer wijzigen als u wilt. Stemmen kan de hele maand oktober. Daarna is stemmen niet meer mogelijk.
Een aantal foto’s is uitgesloten van deelname omdat ze niet voldoende kwaliteit hebben of om een andere reden. De inzenders van deze foto’s zijn hiervan op de hoogte gesteld. Wij wensen u heel veel plezier met het uitzoeken van de mooiste foto’s!

2 reacties over “Eerste stemronde fotowedstrijd van start……………

  Dirk Zwan
  9 oktober 2018

  Hallo,

  Ik mijn stem uitgebracht in de fotowedstrijd maar hoe kan ik nu weten of deze stem is verwerkt?
  Is er geen bevestiging van mij zijde nodig?

  Groetjes, Dirk van der Zwan.

  W.H.A. Kennes
  27 oktober 2018

  Ook meegedaan aan de 1ste ronde, weer eens wat anders dan verkiezingen voor gemeente of provincie. Blijkbaar zijn er wel wat dubbele inzendingen.

Geef een reactie