De vernieuwde Ghiapedia pagina is online

Geplaatst op

De vernieuwde Ghiapedia pagina is online. Dat betekent, dat iedereen die lid is van onze vereniging gebruik kan maken van de kennis die in de afgelopen jaren is gedeeld door mensen met verstand van techniek, maar vooral met verstand van onze Karmann Ghia’s.

Een beperkt aantal onderwerpen kunt u via de homepage meteen inzien. Maar zodra u ingelogd bent op de website gaat er een wereld voor u open aan informatie. We zijn nog druk bezig om alle informatie “bewerkbaar” op de site te zetten. Dat vordert gestaag, maar is heel erg veel werk. Dus, neem gerust een kijkje en als u ziet dat er informatie over bepaalde onderwerpen verouderd is, dan passen wij dit natuurlijk graag aan. Dus schroom niet en deel uw kennis met de leden van onze club. Regeren kan altijd onder aan de pagina van het onderwerp wat u op de site “geopend” hebt.

Geef een reactie