Niet vergeten: Inschrijven voor jubileum voor- en najaarsrit!

Geplaatst op

2019 Staat voor de Karmann Ghia Club Nederland en haar leden volledig in het teken van het 25 jarig bestaan. De jubileumcommissie heeft prachtige evenementen voorbereid, waar je als lid van onze vereniging van harte bij uitgenodigd bent. Ons eerste jubileum evenement is de voorjaarsrit op 25 mei a.s. die start in Veenhuizen en eindigt in Voorthuizen. Met bezoek aan het gevangenismuseum in Veenhuizen, toerrit, barbecue en feest. Je kunt je nog inschrijven tot 5 mei a.s.

Het volgende speciale jubileum evenement is de Internationale Meeting in Hoorn. Inschrijven is hiervoor helaas niet meer mogelijk. Máár wel voor de najaarsrit: “The Dutch Mountain Weekend” die in de omgeving van Maastricht plaatsvindt. Ook hier volledig verzorgd met bijzondere activiteiten en natuurlijk een ontdekkingstocht door het Maastrichtse land. Inschrijven kan nog tot 28 april a.s. Voor meer informatie over alle evenementen kijk je op de website: www.karmannghiaclub.nl

Mis het niet en schrijf je meteen in!

Geef een reactie