Boek nu je Oldtimer auto vakantie, rijd de mooiste passen van de Franse Alpen

Geplaatst op

Boek nu je Oldtimer auto vakantie, rijd de mooiste passen van de Franse Alpen.

Vivement la Valmorel la Belle

Absoluut geen verveling tijdens deze vakantie!
Van vrijdag 23 augustus tot zaterdag 31 augustus. Aansluitend kan je het laatste weekend Chateau d’Oex bezoeken, dit is een Volkswagen evenement in Chateau d’Oex in Zwitserland.

Midden in een betoverende omgeving van de Franse Alpen ligt op 1400 meter hoogte het pittoreske dorpje Valmorel. Geniet hier van de mooie natuur en zuivere berglucht door het maken van verschillende adembenemende tochten. Bergpassen rijden met de auto of trek de bergschoenen aan voor een stevige wandeling. Je verblijft in het centrum van Valmorel. Hier zijn overdag talloze winkeltjes open om even langs te slenteren en ’s avonds kan je de gezellige barretjes afstruinen. Na zo’n lange actieve dag zoek je het hotel weer op voor een welverdiend rust, of geniet je nog van een heerlijk drankje in de knusse pub van hotel du Bourg waar u de komende 7 nachten verblijft. Laat de volgende dag maar komen!

Deze Autovakantie bestaat uit 8 overnachtingen. Onze groep ontmoet elkaar, op vrijdag 23 augustus, in Colmar bij Hotel Roi Soleil Prestige*** Na een heerlijk ontbijt vertrekken wij naar Valmorel. Onze gids, tevens Volkswagen Kever liefhebber en eigenaar Frits Enschede, al meer dan 30 jaar woonachtig en werkzaam in Valmorel zal u begeleiden tijdens deze prachtige autovakantie.

De volgende passen, waar we keuzes uit maken, zullen op het programma staan;

Forclaz pass 1150 mtr. – Col du Grand Saint Bernard 2469 mtr. ( grens Zwitserland/Italië ) – Rond het meer van Annecy hoogte 447 mtr – Col du petit Saint Bernard 2188 mtr – Col de L’Iséran 2770mtr – Col de la Madeleine 1993mtr. – Cormet de Roselend 1967 mtr – Col du Galibier 2645 mtr.- Col du Télégraphe 1566 mtr.- Col du Croix de Fer 2068 mtr. Col du Glandon 1924 mtr.

Ook de wat minder ervaren passenrijder krijgt voldoende handvatten om deze uitdagingen aan te gaan en al doende leert men.

Elke route is onder begeleiding van onze gids en zit vol met bezienswaardigheden ,deze zijn allemaal vastgelegd in een mooie routeboek voor elk equipe.

Deze Half Pension vakantie kunnen wij u aanbieden voor 1150,00 euro per equipe ( 2 personen met auto ) U geniet gezamenlijk In Valmorel, elke avond van een 3 gangen diner in één van de knusse restaurants. De eerste avond in Colmar staat u vrij zelf ergens een hapje te eten.

De reservering gaat via Eras.evenementen@gmail.com er kunnen maximaal 25 Equipes aan deelnemen. De inschrijving sluit 31 maart 2019. Info Leo en Yvonne Eras 0638391973

Geef een reactie